+40 720 110 202 sportsuportit@gmail.com

Rezultate general:

Place Bib Name AG Place AG Club GunTime
6500m
Female
1. 96 Popa Leona 1 Female U20 1:41:52
2. 60 Bianca Balta 2 Female U20 CSS Gloria ARAD 1:46:55
3. 87 Delia Ana Kovacs 1 Female 40-49 Gold Stars Baia Mare 1:46:55
4. 38 Ungureanu Crina 1 Female 30-39 1:50:33
5. 64 Helga Demeny 1 Female 20-29 Sports Culture 1:53:53
6. 18 Adriana Stan 2 Female 30-39 CS AQUA 01 2:02:40
7. 29 Mirela Popescu 1 Female 50-59 2:03:56
8. 16 Ghiurco Monica 2 Female 40-49 2:10:34
9. 79 Katalin Fülöp 2 Female 20-29 Master Ski & Bike club 2:11:11
10. 56 Ana Georgiana Florea 3 Female U20 Corona Brasov 2:11:12
11. 17 LIA IANCU 2 Female 50-59 2:12:09
12. 41 Júlia Biró 3 Female 20-29 Harghita Triathlon Club 2:15:24
13. 94 SZOCS LUCIANA 3 Female 30-39 2:19:41
14. 31 Elisabeta Katai 3 Female 40-49 2:20:44
15. 48 Alina Dobrescu 4 Female 40-49 Orca 2:29:11
16. 86 Burz Oana 4 Female 20-29 Vertical Sport 2:29:41
17. 63 Carmen Bonaci 4 Female 30-39 Sports Culture 2:30:42
18. 5 Annamária Bakó 5 Female 20-29 Xterra Sport Bihor 2:35:57
19. 12 Anna-Maria Kulcsár 5 Female 40-49 2:36:22
20. 44 Silvia David 5 Female 30-39 2:37:11
21. 83 Anita Tunde Bako 6 Female 20-29 Xterra Sport Bihor 2:39:36
22. 65 Ioana Precup 6 Female 40-49 DENDRIO 2:43:14
23. 77 Fabiana Apateanu 6 Female 30-39 2:46:05
24. 45 Stefan Alexandra 7 Female 30-39 2:59:45
25. 22 Bianca Sabina Veres 7 Female 20-29 3:07:24
DNF 53 Vivi Nastase -1 Female 40-49 3:08:26
Male
1. 89 Ioan Stefan Gherghel 1 Male 40-49 Gold star Baia mare 1:26:39
2. 90 Ionut Tirlea 1 Male U20 CSM Pitesti 1:32:35
3. 47 Attila Demeny 1 Male 20-29 Sports Culture 1:37:51
4. 33 Alin Reus 1 Male 30-39 Orca Swim&Tri 1:41:58
5. 76 Sever Olteanu 2 Male 30-39 Fresh Energy 1:42:16
6. 62 Laszlo Elefant 1 Male 50-59 ORCA 1:47:22
7. 73 Laszlo Sebok 1 Male 60-69 ORCA 1:48:08
8. 66 József Molnár 2 Male 40-49 DSZUK 1:48:09
9. 72 octavian sorin Stoica 3 Male 30-39 Swimmania 1:48:14
10. 24 dan ileana 4 Male 30-39 club inot ileana 1:49:56
11. 23 Marius Cimpean 3 Male 40-49 SHE 1:52:34
12. 40 Radu Vasile Moldovan 5 Male 30-39 Orca 1:55:43
13. 84 TIRLA OVIDIU 6 Male 30-39 Swimathon Oradea 1:56:55
14. 15 Liviu Bursuc 2 Male 20-29 1:59:42
15. 35 Tibor Lőrincz 3 Male 20-29 TVSE 2:00:45
16. 95 Romeo Dontu 4 Male 40-49 TRIBEACH 2:01:10
17. 51 Sebastian Socolan 7 Male 30-39 Ego 2:01:15
18. 74 Matiesanu Dan 5 Male 40-49 2:01:47
19. 93 OCTAVIAN RAZVAN GOGA 8 Male 30-39 swimmania 2:02:20
20. 88 Butuc Marius 6 Male 40-49 2:02:21
21. 71 Siminic Flaviu 7 Male 40-49 Niste Sportivi 2:03:06
22. 11 Zoltán Gábor Barta 9 Male 30-39 DNF Racing 2:05:12
23. 36 Costin-Alexandru Petran 4 Male 20-29 UMF “Carol Davila” Bucuresti 2:05:39
24. 39 Csaba Bogdan 10 Male 30-39 RoadRunners Team Cluj 2:06:46
25. 54 Marius Horatiu Bob 11 Male 30-39 Faleza 2:07:55
26. 50 Calin Vaduva 8 Male 40-49 Fortech 2:10:05
27. 81 Endre Molnar 9 Male 40-49 Sports Culture 2:10:28
28. 20 Calugar Bogdan 12 Male 30-39 Clubul Sportiv Ego 2:10:59
29. 27 Fasie costin 10 Male 40-49 2:12:39
30. 25 Emil Danila 11 Male 40-49 2:13:26
31. 69 CRISTIAN LOGOFATU 13 Male 30-39 Dendrio 2:15:14
32. 85 Cotuna Aurelian 5 Male 20-29 IronBeat Fitness 2:17:49
33. 19 Mircea Botez 14 Male 30-39 Team Phylgas 2:18:10
34. 82 László Dorsonszky 12 Male 40-49 Xterra Bihor 2:20:07
35. 13 Stefan Catargiu 15 Male 30-39 2:22:00
36. 34 Mihai Gligor 6 Male 20-29 2:23:39
37. 28 Ovidiu-Constantin Tudor 13 Male 40-49 2:23:51
38. 61 Adrian Angelescu 14 Male 40-49 2:27:42
39. 3 florin Buna 16 Male 30-39 Orca 2:30:54
40. 49 Antoine LAURENCE 2 Male 50-59 2:31:10
41. 59 Szilard Arpad Nagy 17 Male 30-39 2:31:28
42. 80 Károly Koncz 3 Male 50-59 2:32:45
43. 68 Ovidiu Buhutan 7 Male 20-29 2:35:58
44. 43 janos Akerman 4 Male 50-59 Orca 2:36:31
45. 1 Ciontu Ionut-Petru 15 Male 40-49 2:36:48
46. 91 ERVIN TOLGYESI 5 Male 50-59 2:38:44
47. 9 Bogdan Moldovan 8 Male 20-29 Frequentis AG 2:38:56
48. 58 Marin Gabriel Rogoz 18 Male 30-39 2:39:17
49. 55 Stelian Ciupei 6 Male 50-59 2:39:51
50. 70 Andrei Alexandru Tonko 19 Male 30-39 2:40:14
51. 26 Mihai Mitrea 7 Male 50-59 2:41:43
52. 67 Rares Pruna Dorel 20 Male 30-39 2:44:56
53. 14 Rares Barb 21 Male 30-39 2:50:24
54. 30 Aurelian Raducanu 8 Male 50-59 2:50:37
55. 52 Muresan Radu 22 Male 30-39 2:53:31
56. 78 Maxim Tuvrila 23 Male 30-39 Orca 3:08:41
DSQ 57 Alex Bacali -1 Male 40-49 2:18:49
DNF 32 Ferenc Lőrincz -1 Male 50-59 2:54:38

Rezultate categorii:

Place Bib Name AG Gender Club GunTime
6500m
Female U20
1. 96 Popa Leona Female U20 F 1:41:52
2. 60 Bianca Balta Female U20 F CSS Gloria ARAD 1:46:55
3. 56 Ana Georgiana Florea Female U20 F Corona Brasov 2:11:12
Female 20-29
1. 64 Helga Demeny Female 20-29 F Sports Culture 1:53:53
2. 79 Katalin Fülöp Female 20-29 F Master Ski & Bike club 2:11:11
3. 41 Júlia Biró Female 20-29 F Harghita Triathlon Club 2:15:24
4. 86 Burz Oana Female 20-29 F Vertical Sport 2:29:41
5. 5 Annamária Bakó Female 20-29 F Xterra Sport Bihor 2:35:57
6. 83 Anita Tunde Bako Female 20-29 F Xterra Sport Bihor 2:39:36
7. 22 Bianca Sabina Veres Female 20-29 F 3:07:24
Female 30-39
1. 38 Ungureanu Crina Female 30-39 F 1:50:33
2. 18 Adriana Stan Female 30-39 F CS AQUA 01 2:02:40
3. 94 SZOCS LUCIANA Female 30-39 F 2:19:41
4. 63 Carmen Bonaci Female 30-39 F Sports Culture 2:30:42
5. 44 Silvia David Female 30-39 F 2:37:11
6. 77 Fabiana Apateanu Female 30-39 F 2:46:05
7. 45 Stefan Alexandra Female 30-39 F 2:59:45
Female 40-49
1. 87 Delia Ana Kovacs Female 40-49 F Gold Stars Baia Mare 1:46:55
2. 16 Ghiurco Monica Female 40-49 F 2:10:34
3. 31 Elisabeta Katai Female 40-49 F 2:20:44
4. 48 Alina Dobrescu Female 40-49 F Orca 2:29:11
5. 12 Anna-Maria Kulcsár Female 40-49 F 2:36:22
6. 65 Ioana Precup Female 40-49 F DENDRIO 2:43:14
DNF 53 Vivi Nastase Female 40-49 F 3:08:26
Female 50-59
1. 29 Mirela Popescu Female 50-59 F 2:03:56
2. 17 LIA IANCU Female 50-59 F 2:12:09
Male U20
1. 90 Ionut Tirlea Male U20 M CSM Pitesti 1:32:35
Male 20-29
1. 47 Attila Demeny Male 20-29 M Sports Culture 1:37:51
2. 15 Liviu Bursuc Male 20-29 M 1:59:42
3. 35 Tibor Lőrincz Male 20-29 M TVSE 2:00:45
4. 36 Costin-Alexandru Petran Male 20-29 M UMF “Carol Davila” Bucuresti 2:05:39
5. 85 Cotuna Aurelian Male 20-29 M IronBeat Fitness 2:17:49
6. 34 Mihai Gligor Male 20-29 M 2:23:39
7. 68 Ovidiu Buhutan Male 20-29 M 2:35:58
8. 9 Bogdan Moldovan Male 20-29 M Frequentis AG 2:38:56
Male 30-39
1. 33 Alin Reus Male 30-39 M Orca Swim&Tri 1:41:58
2. 76 Sever Olteanu Male 30-39 M Fresh Energy 1:42:16
3. 72 octavian sorin Stoica Male 30-39 M Swimmania 1:48:14
4. 24 dan ileana Male 30-39 M club inot ileana 1:49:56
5. 40 Radu Vasile Moldovan Male 30-39 M Orca 1:55:43
6. 84 TIRLA OVIDIU Male 30-39 M Swimathon Oradea 1:56:55
7. 51 Sebastian Socolan Male 30-39 M Ego 2:01:15
8. 93 OCTAVIAN RAZVAN GOGA Male 30-39 M swimmania 2:02:20
9. 11 Zoltán Gábor Barta Male 30-39 M DNF Racing 2:05:12
10. 39 Csaba Bogdan Male 30-39 M RoadRunners Team Cluj 2:06:46
11. 54 Marius Horatiu Bob Male 30-39 M Faleza 2:07:55
12. 20 Calugar Bogdan Male 30-39 M Clubul Sportiv Ego 2:10:59
13. 69 CRISTIAN LOGOFATU Male 30-39 M Dendrio 2:15:14
14. 19 Mircea Botez Male 30-39 M Team Phylgas 2:18:10
15. 13 Stefan Catargiu Male 30-39 M 2:22:00
16. 3 florin Buna Male 30-39 M Orca 2:30:54
17. 59 Szilard Arpad Nagy Male 30-39 M 2:31:28
18. 58 Marin Gabriel Rogoz Male 30-39 M 2:39:17
19. 70 Andrei Alexandru Tonko Male 30-39 M 2:40:14
20. 67 Rares Pruna Dorel Male 30-39 M 2:44:56
21. 14 Rares Barb Male 30-39 M 2:50:24
22. 52 Muresan Radu Male 30-39 M 2:53:31
23. 78 Maxim Tuvrila Male 30-39 M Orca 3:08:41
Male 40-49
1. 89 Ioan Stefan Gherghel Male 40-49 M Gold star Baia mare 1:26:39
2. 66 József Molnár Male 40-49 M DSZUK 1:48:09
3. 23 Marius Cimpean Male 40-49 M SHE 1:52:34
4. 95 Romeo Dontu Male 40-49 M TRIBEACH 2:01:10
5. 74 Matiesanu Dan Male 40-49 M 2:01:47
6. 88 Butuc Marius Male 40-49 M 2:02:21
7. 71 Siminic Flaviu Male 40-49 M Niste Sportivi 2:03:06
8. 50 Calin Vaduva Male 40-49 M Fortech 2:10:05
9. 81 Endre Molnar Male 40-49 M Sports Culture 2:10:28
10. 27 Fasie costin Male 40-49 M 2:12:39
11. 25 Emil Danila Male 40-49 M 2:13:26
12. 82 László Dorsonszky Male 40-49 M Xterra Bihor 2:20:07
13. 28 Ovidiu-Constantin Tudor Male 40-49 M 2:23:51
14. 61 Adrian Angelescu Male 40-49 M 2:27:42
15. 1 Ciontu Ionut-Petru Male 40-49 M 2:36:48
DSQ 57 Alex Bacali Male 40-49 M 2:18:49
Male 50-59
1. 62 Laszlo Elefant Male 50-59 M ORCA 1:47:22
2. 49 Antoine LAURENCE Male 50-59 M 2:31:10
3. 80 Károly Koncz Male 50-59 M 2:32:45
4. 43 janos Akerman Male 50-59 M Orca 2:36:31
5. 91 ERVIN TOLGYESI Male 50-59 M 2:38:44
6. 55 Stelian Ciupei Male 50-59 M 2:39:51
7. 26 Mihai Mitrea Male 50-59 M 2:41:43
8. 30 Aurelian Raducanu Male 50-59 M 2:50:37
DNF 32 Ferenc Lőrincz Male 50-59 M 2:54:38
Male 60-69
1. 73 Laszlo Sebok Male 60-69 M ORCA 1:48:08